Co je Aqua Coolkeeper™

 
 
 
 
 
 
Aqua Coolkeeper™ je kolekce ochlazujících doplňků nabízející výborné užitné vlastnosti, dlouhou životnost a to vše v atraktivním, sportovním designu. Evropský výrobce Aqua CoolKeeper GmbH zařadil do své nabídky doplňky určené k ochlazení lidí, pejsků a nově také koní. Máte možnost vybírat ze široké palety ochlazujících doplňků Aqua Coolkeeper™ ve které najdete podložky, vesty, šátky, bandáže a mnohé další.
 
 
 
JAK AQUA COOLKEEPER™ FUNGUJE?
 
Nejsou v tom žádné čáry. Ochlazující doplňky Aqua Coolkeeper™ jsou naplněny speciálním HydroQartz™  gelem, který se aktivuje ponořením do vody. Doba ponoření se liší dle typu doplňku, u nejnovější generace gelu jde řádově o desítky vteřin. Gel začíná okamžitě "pracovat" a chladit, doba po kterou vydrží aktivní se pak pohybuje mezi 3-5 dny. Po většinu času je přitom doplněk na povrchu suchý. HydroQartz™ gel v řádu hodin nasákne všechnu vlhkost včetně té z látky. 
 
 
Mezi chladnějším gelem a ohřátějším tělem probíhá tepelná výměna a "odsáté teplo gel odpařuje, přičemž opětovně vysychá. Po vyschnutí jej lze kdykoliv znovu aktivovat namočením, můžete jej tedy používat opakovaně. Osobně používámě ochlazující doplňky Aqua Coolkeeper™ již třetí sezonu a zatím jsme nezaznamenali úbytek chladícího efektu.
 
 
                                                                                
 
 
V ideálním případě namočte Aqua Coolkeeper™ večer před plánovaným použitím a nechte jej přes noc na dobře větraném místě vyschnout na povrchu. Pro zvýšení chladícího efektu jej můžete dát ráno na chvíli do ledničky, nikde ne do mrazáku!
 
Výrobky jsou uzpůsobeny k opakovanému používání.
 
 
 
KOMU JE AQUA COOLKEEPER™ URČEN?
 
Aqua Coolkeeper™ pomáhá kdekoliv, kde hrozí stres organismu z přehřátí, nebo v případech, kdy dlouhodobé působení mírného chladu napomáhá regeneraci. Člověčí Aqua Coolkeeper™ využijí zejména sportovci, motorkáři, osoby pracující v přehřátém prostředí ( řidiči MHD, klempíři, pokrývači, ...), stejně jako malé děti a starší lidé. 
 
Aqua Coolkeeper™ pro pejsky je skvělým společníkem na cesty, procházky, agility, nebo do bytů se sklonem k přehřívání ( půdní, orientace na jih a západ a pod. ). Váš čtyřnohý kamarád má díky absenci pocení výrazně menší možnost regulovat svoji tělesnou teplotu. Ochlazující doplňky Aqua Coolkeeper™ mu poskytnou vítanou úlevu a ochranu.
 
Koňský Aqua Coolkeeper™ je pak užitečným doplňkem po tréninku stejně jako ochranou koníka před velmi vysokými teplotami. Vyberte si ze zajímavé kolekce ochlazujících doplňků pro koně.
 
 
 
JAK AQUA COOLKEEPER™ UDRŽOVAT?
 
Při skladování a přepravě ochlazujících doplňků Aqua Coolkeeper™ nepoužívejte obaly, které nedýchají ( např. igelitové tašky ), výrobek by mohl začít plesnivět. Doplňky lze prát v ruce s trochou mýdla. Nikdy neperte Aqua Coolkeeper™ v pračce. Po vyprání jej zavěste na dobře větrané místo a nechte vyschnout.